10 czerwca 2024 r.

•  31 maja uczniowie kl. 3-4 wyruszyli z malownicze Onikszty na zajęcie edukacyjne w Muzeum Konia. Tutaj mieli okazję poczuć aromat świeżego i cieplutkiego chleba, który zawsze kojarzy się z czymś bardzo przyjemnym, a najlepszy to upieczony własny chleb, taki z chrupiącą skórką. Zasmakowali także wiejskich potraw przyrządzonych zgodnie ze starymi sprawdzonymi przepisami.
  • Lwy, żyrafy, żubry, żółwie, małpki, rybki i karaluchy ... Wyjazd do zoo to było nie tylko wspaniałe przeżycie, ale również atrakcyjna lekcja przyrody. Ogród Zoologiczny jest nie tylko uroczym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, ale też skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata, o czym mogli się przekonać uczniowie 1a i 2a podczas wycieczki do ogrodu zoologicznego w Kownie.
  • Uczniowie 5a, 5b, 5c oraz niektórzy uczniowie 6a mieli wycieczkę poznawczą w Suwalskim Parku Krajobrazowym, który zachwycił przepięknym krajobrazem polodowcowym.