21 grudnia 2023 r.

Przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy 2a Liceum im. A. Mickiewicza otrzymali od rodziców wyjątkowy prezent - warsztaty edukacyjne. Były to zajęcia pełne emocji, smaku, wiedzy i umiejętności. Dzieciaki robiąc wianki dowiedziały się, że z każdą gałązką wplatają cząstkę miłości, przyjaźni, tradycji i swoich myśli. Prowadząca warsztaty pani Irena zwróciła uwagę na to, że wszystkie dodatki ozdabiające wieńce są naturalne, a to znaczy ekologiczne. W czasie zajęć dzieci nuciły kolędy, a w sali unosił się zapach gorącej czekolady, którą przygotowywała pani Ilona z małymi pomocnikami. Na zakończenie, oczywiście, degustacja! Dziekujęmy Pani Irenie Brazis i Pani Ilonie Jareckiej za treściwą edukację i wprowadzenie nas w świąteczny nastrój.

Wychowawczyni 2a