2022-12-06

1 grudnia uczniowie klas gimnazjalnych III oraz IV mieli doskonałą okazję zapoznać się z podstawami kreacji biznesu i zarządzania przedsiębiorstwem. Kompetentni mentorzy z Polskiej Akademii Trenerów Biznesu w Wilnie udzielali słuchaczom cennych rad i wskazówek, jak stawiać pierwsze kroki w kierunku urzeczywistnienia wizji przyszłości po ukończeniu szkoły średniej. Trenerzy pomogli starszoklasistom odkryć ukryte talenty i umiejętności, którymi ci będą mogli się posługiwać w wyborze dalszej drogi życiowej. Zainteresowani tą sferą działalności mieli możliwość zadać pytania oraz wziąć udział w części praktycznej. Ponadto, oprócz zdobytej wiedzy każdy uczeń otrzymał drobny upominek od Szanownych Gości.