2022-06-22

9 czerwca 2022 roku w Liceum im. Adama Mickiewicza odbyły się szkolenia pt. „Mój motyw życia”. Szkolenia prowadził mający wieloletnie doświadczenie w pracy coach, Waldemar Chmielewski.
W szkoleniach uczestniczyły klasy I-III gimnazjalne. Podczas czterogodzinnych warsztatów uczniowie zapoznali się z różnymi sposobami odnalezienia motywacji w życiu, odkrywali różne motywy życia, analizowali wspólnie z wykładowcą cytaty przewodnie z książek motywacyjnych oraz została rozpatrzona motywacja w zakresie życia religijnego. Uczniowie otrzymali naprawdę korzystną informację, która przyda im się w przyszłości podczas wyboru ich drogi życiowej. Bardzo przydatne były sposoby na odkrywanie talentów.
Nauczyciele biorący udział w warsztatach także skorzystają ze wskazówek mentora. Zdobytą wiedzę można będzie wykorzystać na lekcjach religii, psychologii oraz wychowawczych.

Zajęcia odbyły się dzięki dofinansowaniu Ambasady RP.