2020-03-06

Wychowawczyni klasy pierwszej Jolanta Szwabowicz rozpoczęła projekt ,,Nie tylko nauczyciel – uczeń’’, którego zadaniem było zaangażowanie rodziców do kształcenia własnych dzieci w celu  urozmaicenia ich edukacji.
          W projekcie już wzięli udział rodzice dwóch uczniów klasy 1. Współpraca rodziców z uczniami rozpoczęła się od lekcji przeprowadzonej przez rodziców Magdaleny Ginc. W toku zajęcia edukacyjnego dzieci poszerzyły swoją wiedzę w zakresie znajomości mapy geograficznej i nauczyły się rozpoznawać strony świata.
          Kolejnym gościem była mama Daniela Rutkowskiego, która pomogła uczniom pierwszaków rozwinąć pomysłowość i kreatywność przy pomocy zabawek, które dzieci wykonały same z pończoch i nasion.
          Jest to dopiero początek ciekawego projektu, gdyż jest wielu chętnych  do współpracy rodziców, a uczniowie z niecierpliwością czekają na nietradycyjne lekcje.