2024 m. kovo 12 d.

• Smagi ir linksma buvo kovo 6-oji – Lietuvių kalbos diena: išvykos, edukacijos, renginys „Cha cha cha lietuviškai“ ir daugybė neįprastų veiklų. Kas šoko, dainavo, vaidino, kas žaidė, piešė, kas keliavo į Maironio muziejų Kaune, vertė tekstus, kas dalyvavo viktorinoje apie Lietuvą... Visko ir nesurašysi.

• 2024 03 06 III A ir III B klasių mokiniai vyko į edukacinę kelionę į Kauną. Aplankė Kauno senamiestį, Maironio lietuvių literatūros muziejų ir Juozo Tumo-Vaižganto butą-muziejų. Juozo Tumo-Vaižganto bute-muziejuje mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Dėdės ir dėdienės“. Dirbdami grupėmis moksleiviai geriau pažino apysaką „Dėdės ir dėdienės“ – bandė geriau pažinti pagrindinius veikėjus ir svarbiausias kūrinio vertybes. Žaidė žaidimą „Laimės ieškojau kitiems“, ieškojo citatų ir kūrybingai diskutavo. Taip pat mokiniai geriau susipažino su lietuvių literatūros klasiko Juozo Tumo-Vaižganto asmenybe ir „deimančiukų ieškotojo“ aukštinamų vertybių pasauliu. Maironio lietuvių literatūros muziejuje gimnazistai dalyvavo edukacinėje programoje „Literatūra keičia“! Edukacijos dalyviai pasiskirstė grupėmis ir dirbo skirtingose salėse pagal literatūros raidos laikotarpius. Gerų emocijų mokiniai patyrė ir vaikščiodami jaukiomis Kauno senamiesčio gatvelėmis. Edukacinė kelionė į Kauną tapo puikia galimybe tobulėti, mokytis netradicinėse erdvėse ir gerai praleisti laiką ekskursijoje.

• Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 34-mečio proga Ia klasės mokiniai dalyvavo vertingose ​​ir labai įdomiose edukacinėse veiklose Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejuje „Žmonės ir žodžiai laikui bėgant...“

Daugiau www.liceum.lt/pl/wydarzenia/i/860/