Paieška

Aktualijos

 

 2023-03-28

5a kl. 

Kovo 21 dieną 5 a klasės mokiniai dalyvavo animacijos dirbtuvėse "Prisimink močiutę", vykusiose Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Mokiniai ne tik susipažino su skaudžia senolių atskirties problematika, bet ir patys mokėsi kurti savo animacinius filmukus aktualiomis socialinėmis temomis.

5b kl. 

www.liceum.lt/pl/wydarzenia/i/629/

6a kl.

 www.liceum.lt/pl/wydarzenia/i/629/

7b kl. 

www.liceum.lt/pl/wydarzenia/i/629/

8a kl. 

www.liceum.lt/pl/wydarzenia/i/629/

8b kl.

 Netradicinė veikla boulinge.

Ia kl.

Netolimoje ateityje pasaulis susidūrė su didele ekologine katastrofa, kuri palietė milijardus žmonių visame pasaulyje. Badas, skurdas, ligos tapo žmonėms tikra kasdienybe. Tačiau vieną dieną atsiranda viltis, kad netrukus pasaulis vėl galės pamažu atsistatyti, o žmonija atsigauti. Ir ta viltimi tampa trylikametė Vesper. Netradicinė veikla. Apolo Cinema Vilnius, Vesper.

Ib kl.

 www.liceum.lt/pl/wydarzenia/i/629/

IIa kl. 

Kovo 20-21 dienomis II a ir II b klasių mokiniai Vilniaus universiteto Kairėnų botanikos sode dalyvavo užsiėmimuose „Kaip pasigaminti klonų?“ Mokiniai turės galimybę savarankiškai ir padedami laboratorijos darbuotojų klonuoti augalus in vitro sąlygomis. Užsiėmimų metu moksleiviai sužinojo, kaip pasigaminti mitybinę terpę, pasirinkti eksplantus, juos sterilizuoti, devirusuoti, išgauti in vitro kultūrą. Be to, įvardijo mikrovegetatyvinio dauginimo privalumus ir nuo ko priklauso dauginimo sėkmė, susipažino su šio proceso etapais. Kelią į sėkmę mokiniams gali užtikrinti itin kruopštus ir atsakingas darbas. Ar mokiniams pavyko mėgintuvėliuose užauginti klonuotus augalus, sužinos po poros savaičių.

IIb kl.

www.liceum.lt/pl/wydarzenia/i/629/

IIIa ir IIIb kl. 

Kovo 21 d. III A,III B klasių gimnazistams vyko edukaciniai užsiėmimai“Žvakių gamyba iš bičių vaško“, kurių metu mokiniai susipažino su dviem seniausiais amatais – žvakininkyste ir bitininkyste. Mokiniai gamino žvakes ne tik šiuolaikiškais būdais, bet išbandė ir senesnę sausąją žvakių gaminimo techniką – gamino žvakes iš bičių korių.

 
smart foreash