Veiklos dokumentai

Nuo 2023 m.  kovo 1 d.  iki kovo 31 d. registruoti  vaiką  į mokyklą galima tik per  el. sistemą. Registracija galima susikūrus paskyrą www.vilnius.lt arba jungiantis tiesiogiai per elektroninę bankininkystę, arba kitą elektroninės atpažinties priemonę.
Kas neturi bankininkystės, renkasi kokį nors kitą prisijungimo būdą  – mobilų parašą ar elektroninį parašą.
Prisijungimą prie sistemos ir visą informaciją apie priėmimą į mokyklas rasite www.svietimas.vilnius.lt
Čia rasite ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus (DUK). DUK perskaityti būtina!!!

Registruojant vaiką į mokyklą sistemoje reikia prisegti dokumentus:

• į 1 kl. - priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymą
  • į 5 kl. - pradinio išsilavinimo pažymėjimą
  • į 3, 4, 6,7, 8 kl. - metinį dalykų įvertinimą
  • į  I gimnazijos kl. - pagrindinio ugdymo I pakopos baigimo pažymėjimą
  • į III gimnazijos kl.  - pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimą ir individualų mokymosi planą
  • į IV gimnazijos kl. metinį dalykų įvertinimą ir individualų mokymosi planą
  • (planus galima rasti www.liceum.lt tinklalapyje skiltyje „Indywidualne plany nauczania“).

Papildomus dokumentus sistemoje prisegti galima bet kada, nebūtinai registracijos metu.