Paieška

Aktualijos

 

   2024 m. birželio 19 d. 

Birželio 10-14 d. Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjuje vyko vasaros stovykla 1-4 klasių mokiniams.
Stovyklos tikslas buvo organizuoti aktyvias, kūrybingas ir vertingas atostogas. Stovyklos metu vaikai turėjo galimybę eksperimentuoti, sportuoti, kurti ir lankytis.
Pirmoji diena buvo skirta temai "Žemė - gyvybės planeta". Edukacinio užsiėmimo metu vaikai sužinojo, iš ko sudaryta mūsų planeta ir ko reikia, kad Žemėje egzistuotų gyvybė. O be to, vyko žaidimai kieme, stovyklos ženklo kūrimas ir pica stovyklos atidarymui.
Antroji diena buvo skirta sportui ir madai. Vaikai tobulino kerlingo žaidimo įgūdžius ir kūrė kūrinius iš antrinių žaliavų.
Dalyviai lankėsi Trakuose, kur turėjo galimybę pasigaminti savo ledinuką ir paplaukioti laivu. Triušių slėnyje jie galėjo pasigrožėti daugiau kaip 50 skirtingų veislių triušių ir zuikių, taip pat elniais, danieliais, Kamerūno ir Būrų ožkomis, avimis, alpakomis, lamomis, kupranugariais, kengūromis, arkliais ir asilais, Vatuzijos karvėmis, šinšilomis, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais slėnio gyventojais. Buvo galima ne tik susipažinti su gyvūnais ir paukščiais, bet ir juos paglostyti bei pamaitinti.

 

Jau tapo tradicija, kad vasaros stovyklą baigiame putų šou, kupinu juoko, krykštavimo ir šokių.
 
smart foreash