2023-11-16

Lapkričio 8 dieną mūsų licėjaus I-III gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo PGE vandens mašinų turnyre Vilniaus Vladislovo Sirokomlės gimnazijoje.
Šis turnyras Lenkijoje yra populiarus, o šiais mokslo metais startavo ir Lietuvos lenkų tautinės mažumos mokyklose.
Mokiniai varžėsi dviejose amžiaus kategorijose. Jie turėjo surinkti ir išbandyti vandens mašiną matavimo stotelėje. Mokinių pagamintos mašinos buvo išbandytos dviejose kategorijose: galios ir efektyvumo.
Dvi mūsų licėjaus komandos “Efektyvumo” kategorijoje užėmė prizines vietas:
Komanda “JEŁ” - II gimnazijos klasės mokiniai Jarosław Głuszkiewicz, Ernest Rucewicz ir Łukasz Awiżenis užėmė I vietą
Komanda „RYBKI” - I gimnazijos klasės mokinės Paulina Graužinytė, Agata Mackiewicz ir Dominika Szapel užėmė II vietą.
Dar dvi komandos LAM ir ENSTEINY kategorijoje „Galingumas” užėmė ketvirtą vietą.
Projektą koordinavo technologijos mokytojas Mečislav Ziminski ir fizikos mokytoja Lucija Bumbul.
Sveikiname laimėtojus
Dėkojame visiems už bendradarbiavimą ir gerus rezultatus.