2023-09-27

Europos kalbų dienos minėjimas jau tapo tradiciniu mūsų mokyklos renginiu. Šventės tikslas – mokinius supažindinti su tuo, kaip svarbu vieningoje Europoje mokėti užsienio kalbų, kad galėtum laisvai bendrauti. Šią dieną mokykloje vyko daugybė įdomių, mokinius įtraukiančių veiklų. I ir II gimnazijos klasės dalyvavo „Protų mūšyje“. Abiturientai parengė įdomių užduočių pradinių ir šeštų klasių mokiniams: vyresnieji mokė dainuoti anglų kalba apie taiką ir meilę, pradinukai iš popieriaus karpė taikos balandžius, ant jų piešė Europos šalių vėliavėles ir rašė žodį „taika“ skirtingomis kalbomis. Vėliau pradinių klasių mokiniai ir dvyliktokai kartu dainavo ir šoko mokyklos aikštelėje, į dangų paleido balionus su taikos balandžiais. Renginio pabaigoje nuskambėjo iškilmingas polonezas ir šokis „Belgijka“. Jis sukūrė itin linksmą nuotaiką, į kurios sūkurį įsitraukė ne tik jaunuoliai, bet ir visas pedagogų kolektyvas. Tad Europos kalbų diena buvo įdomi patirtis ne tik mums, organizatoriams, bet ir mokiniams. Puikiai pavyko suderinti „naudą ir malonumą“.