Paieška

Aktualijos

 

 

 Vaikų ir jaunimo šokių ansamblis „Sto uśmiechów“ vasarą praleido aktyviai įgyvendindamas projektą „Sportas - tai sveikata“ pagal „Erasmus +“ programą Zakopane, taip pat dalyvavo 11-ajame Tarptautiniame muzikos, folkloro ir šokio festivalyje Šiaurės Makedonijoje.

Atsižvelgiant i tai, kad vaikai ir jaunimas mėgsta dirbti ir leisti laiką kartu, ansamblio vadovė stengiasi organizuoti šokėjams keliones Lietuvoje ir užsienyje. Kiekviena kelionė yra skirtinga, visada moko ko nors naujo ir atsiranda erdvė kurti ir keistis patirtimi, dirbti grupėje, smagiai leisti laiką. Vykddant projektą „Sportas - tai sveikata“ šokėjai dalyvavo daugelyje edukacinių užsiėmimų, susijusių su sportu, taip pat integracijos žaidimuose, pristatymuose.
Kelionė į Makedoniją buvo išskirtinė visais atžvilgiais, nes vaikai ir jaunimas turėjo galimybę aktyviai praleisti laisvalaikį, pailsėti, taip pat pakeliui į Ohridą turėjo galimybę aplankyti naujas šalis, tokias kaip Vengrija ir Serbija. Tokios kelionės ugdo pomėgius, praplečia draugų ratą, moko formuoti tarpasmeninius santykius ir stiprina tautinę tapatybę.
Festivalio metu grupė turėjo galimybę susipažinti su kitų tautų kultūra, dalyvauti festivalio eisenoje ir, svarbiausia, populiarinti lenkų ir lietuvių folklorą.
 

Ansamblio šokėjai grįžo gerai pailsėję, turėdami naujų jėgų dirbti naujame meno sezone.

 
smart foreash