Paieška

Aktualijos

 

 2022-10-26


Štai už lango jau dega šermukšnių laužai, kabo riešutų krepšeliai, o darželius puošia jurginų, astrų žiedai. Įsibėgėjęs ruduo pažeria ryškių spalvų gamą. Jis atnešė ir smagią šventę į Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjų. 
Ir šįkart mokiniai paruošė rudeninių gėrybių:
ant papuoštų stalų puikavosi gardžiausi skanėstai ir kūrybiniai darbeliai. Mokyklos koridorius knibždėte knibždėjo nuo jauniausių ir vyriausių moksleivių, norinčių įsigyti rudens gėrybių. Visus stebino ir džiugino išradingi vaikų ir jų tėvelių paruošti darbeliai. 
Po šurmulingos mugės 1-5 klasių moksleiviai tęsė šventę aktų salėje. Džiaugiamės, kad tokios šventės vienija mūsų mokyklos bendruomenę, nes šventėje dalyvavo tėveliai ir seneliai. 3 A klasės mokiniai, pasipuošę įspūdingais kostiumais suvaidino Justino Marcinkevičiaus poemą ,,Grybų karas”. 4 A klasės moksleiviai parodė įdomią eilėraščio ,,Bulvė kalbina buroką” interpretaciją. Renginį vainikavo bendras susirinkusių šokis, kuris pakylėjo ligi dangaus!
Nuoširdžiai dėkojame renginio vedėjoms, mokiniams, tėveliams, seneliams ir visai mokyklos bendruomenei, kuri prisidėjo prie šios gražios šventės! 

Organizatorės: lietuvių kalbos mokytojos E. Ališauskienė ir H. Ruzgienė
 
smart foreash