2022-09-07

Moksleivi, susipažink su teise❗️

Moksleivių teisinio švietimo programa (MTŠP) – nuo 2000-ųjų metų vykstanti iniciatyva, suteikianti galimybę mokiniams susipažinti su įvairiomis teisės disciplinomis.

Darbo teisės žinios būtinos profesiniame gyvenime, civilinė teisė pravers sutarčių sudarymo procese ir pažeistų teisių gynyboje, konstitucinė teisė leis susipažinti su Lietuvos nacionalinės teisės pagrindais. O kaip dar nepamiršti Europos Sąjungos bei tarptautinės teisės, persipynusios kone su kiekviena teisės šaka?

Moksleiviai turės galimybę ne tik atvykti į paskaitas gyvai Vilniuje bei Kaune, bet ir prisijungti prie užsiėmimų nuotoliniu būdu. Be to, dalyviai, išklausę teorinių paskaitų ciklą, gaus dalyvavimo sertifikatus ir bus kviečiami išbandyti jėgas teisminės inscenizacijos konkurse, o geriausieji galės džiaugtis įvairiais prizais!

Registracija uždaroma rugsėjo 16 dienos vidurnaktį.

Registracija:

Paskaitos vyks rugsėjo 17, 24 d. ir spalio 1, 8 d.

Žinių patikrinimo testas – spalio 13 d.

Teisminės inscenizacijos pusfinalis – spalio 22, o finalas – 29 d.
ELSA Lithuania
Moksleivių Teisinio Švietimo Programa