2022-06-23

Lietingą birželio popietę 7 b klasių moksleiviai dalyvavo orientaciniame žaidime ,,(Ne)dingusio Vilniaus paieškos”. Žaidimo metu mokiniai privalėjo surasti reikiamus objektus patys, pasitelkę mobilioje aplikacijoje nurodytus žemėlapius. Žaidimas driekėsi aplankant skirtingais laikais pastatytus statinius: mokiniai ieškojo pasislėpusių Valdovų rūmų detalių, išlikusių ženklų ant Šv.Mikalojaus bažnyčios sienų ar gynybinės sienos likučių. Orientacinio žaidimo metu sužinojo, kaip senasis Vilnius skirtingais amžiais keitė savo miestovaizdį ir pastatų paskirtį. Džiugu, kad žaidimas padėjo moksleiviams giliau pažinti Lietuvos sostinę, domėtis ne tik istorija, bet ir kultūra.
Nors septintos klasės mokiniai jautėsi pavargę po ilgo pasivaikščiojimo, bet jų veidai švytėjo iš džiaugsmo!

Lietuvių kalbos mokytojos: Eleonora Ališauskienė ir Henrika Ruzgienė