2021-12-06

„Kaip integruoti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius?“ – tokia buvo Europos Sąjungos šalių mokytojų susitikimo tema.
Lapkričio 21–26 dienomis mūsų licėjaus mokytojai su kolegomis iš Ispanijos, Graikijos, Kroatijos, Rumunijos ir Italijos susitiko saulėtoje Sicilijoje, kurioje mus šiltai priėmė Istituto Comprensivo Statale Torrenova mokykla. Susitikime dalyvavo mokyklos, įtrauktos į „Erasmus+“ projektą „Beyond the Differences: Accept Me As I Am“ („Nepaisant skirtumų: priimk mane tokį, koks esu“), kurio tikslas – sukurti mokymosi ir socializacijos galimybes kiekvienam vaikui, nepaisant jo ypatumų.
Kiekvienos šalies mokytojai įgiję patirties ugdant skirtingų gebėjimų turinčius mokinius, todėl susitikimo metu jie pristatė patikrintus būdus, sėkmingai taikomus siekiant integruoti šiuos mokinius ne tik į mokyklos bendruomenę, bet ir į visuomenę. Tikimės, kad įgyta patirtis leis tikslingai ja pasinaudoti savo pedagoginėje veikloje.