2021-11-17

Šių metų lapkričio mėnesį mūsų licėjaus G IIIab klasių moksleiviai susitiko su Joana Smirnovienė, VU Gyvybės mokslų centro (GMC) Biotechnologijos instituto biotechnologijų krypties doktorante, kuri buvo įvertinta „L’ORÉAL Baltic“ programos „Moterims moksle“ (angl. „Women in Science“) apdovanojimu. Mokslininkės J. Smirnovienės doktorantūros tyrimai orientuoti į inovatyvių farmacinių preparatų, skirtų vėžiui ir nutukimui gydyti, kūrimą. Nuoširdžiai dėkojame už turiningą paskaitą, kurioje susipažinome su naujais dalykais ir sunkumais, su kuriais susiduria mokslininkai. Biochemikė Joana Smirnovienė išsamiai papasakojo apie savo darbą iš moteriškos perspektyvos ir iššūkius, su kuriais susidūrė dar būdama studente. Paskaita mūsų moksleiviams labai patiko, nuoširdžiai dėkojame ir nekantriai lauksime kitų susitikimų.