Paieška

Aktualijos

 

 

https://vilnius.lt/lt/2021/07/30/saugiam-paaugliu-grizimui-i-mokyklas-vakcina-nuo-covid-19/

 
Visi kartu pasirūpinkime, kad kuo daugiau pasiskiepijusių paauglių į mokyklas susirinktų jau į Rugsėjo 1-osios šventę ir galėtų bendrauti su draugais saugiai ir be suvaržymų. Bet tam mums visiems, galintiems motyvuoti moksleivius, jau reikia labai suskubti – norint, kad imunitetas susiformuotų dar iki mokslo metų, pasiskiepyti pirmuoju skiepu reikia vėliausiai rugpjūčio 4 d. 
Tegu vakcinacijos pranašumai, palyginti su nuolatiniu testavimusi, būtų kuo akivaizdesni. Žinutėse galima raginti - „Pasiilgai draugų - pasiskiepyk!“, „Moksleivio reikmenų krepšelyje – nemokama priemonė: VAKCINA!“; „Laikas ruoštis rugsėjui – nepamiršk savo skiepo!“; „Vasaros knygų sąrašas, mokyklinės priemonės, skiepas nuo COVID-19 – ar jau pasiruošei Rugsėjo 1-ajai?“; „Skiepai rugpjūtį = laisvė rugsėjį“.
Ir yra tik vienas būdas išvengti nuotolinio mokymosi, bendravimo per kompiuterio ekraną, grįžti prie įdomių laboratorinių darbų ir kitų gyvų užsiėmimų – visą informaciją rasite https://vakcina.vilnius.lt/ arba https://1808.lt/
 

 

 
smart foreash