2021 m. kovas

Kovo mėnesį Vilniaus Adomo Mickevičiaus mokiniai dalyvavo konkurse „Dovanojam paukščiams namus“, kuris paskatino pagaminti ir dovanoti paukšteliams namus. Prie pagamintų inkilų pridėjo ir jautrius laiškus paukšteliui. Mūsų ugdytinių darbai buvo įvairūs, originalūs, kūrybingai dekoruoti, sukurti su didžiausia pagarba paukšteliams.

Komisijos nariai skyrė padėką 6 b klasės mokinei Paulinai Graužinytei už menišką inkilą ir jautrų laišką paukšteliui.
         Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už rūpestį mūsų krašto paukšteliais, draugišką veiklą gamtai. Mažieji sparnuočiai taip pat dėkoja mokiniams už jaukius namelius.
         Birželio 5 d. Vingio parke planuojama mokiniams įteikti dovanėles, diplomus ir padėkas už aktyvią gamtosaugos veiklą.

Lietuvių kalbos mokytoja Eleonora Ališauskienė
Biologijos mokytoja Laura Šablevičienė