2021-03-15

Pandemijos metu turėjome atsisakyti susitikimų ir išvykų, tradiciškai rengiamų mokyklose, popamokinės veiklos. Bet dėl to nepraradome giliai širdyje slypinčių talentų ar kasdienių įgūdžių.
Nors pandemijos metu mokymasis persikėlė į virtualią realybę, bet Adomo Mickevičiaus licėjuje ir dabar vyksta įdomių pamokų, susitikimų, internetinių vakarėlių...
Kad nuotolinis mokymasis nėra kliūtis organizuoti įvairius renginius bei konkursus, patvirtina netradicinės pamokos, kurios „Skaičiaus Pi gimtadienio“ proga šiandien, kovo 15 d., vyko mūsų licėjaus 6–7 klasių mokiniams. Licėjuje integruotos pamokos prasidėjo nuo pat ryto. Pasitelkėme tiksliųjų ir gamtos, socialinių mokslų ir, žinoma, meno integraciją. Tokio pasirinkimo priežastis – unikalusis Pi skaičius !!!
Mokiniai, kuruojami savo mokytojų, pateikė puikių pasisakymų, eilėraščių ir įdomių faktų apie Pi skaičių. Matematikos ir muzikos derinys mokiniams patiko labiausiai.
Šios smagios ir kūrybingos internetinės pamokos sužavėjo visus jose dalyvavusius: 6–7 klasių mokinius, jų mokytojus ir licėjaus administraciją.