Vasario 4 d. mūsų licėjaus 7a klasės mokinė Maja Stauskaitė dalyvavo respublikiniame 7-8 klasių moksleivių oratorių anglų kalbos konkurse: ”Working together for an effective and equitable response: quarantine life” („Dirbame kartu, siekdami veiksmingo ir teisingo atsako: gyvenimas karantino metu“) kurĮ organizavoTauragės „Šaltinio“ progimnazija .Vienas iš konkurso tikslų – skatinti moksleivius pasisakyti apie aplinkybes, atsiradusias dėl Covid-19 bei kilusios pasaulinės pandemijos, sužinoti apie mokinių gerąją patirtį, naudojamus būdus įveikti izoliaciją, uždarumą ir pasidalinti mintimis apie nuotolinio mokymosi patirtį.

Šiemet konkursas vyko nuotoliniu būdu, tačiau sulaukė didelio susidomėjimo. Dalyvavo 135 moksleiviai iš 58 Lietuvos mokyklų. Konkursas vyko šešiais srautais su atskiromis žiuri.
Mūsų licėjaus mokinei konkurse sekėsi puikiai. SVEIKINAME Maja! Jos pasakyta viešoji kalba buvo įvertinta labai gerai.