Paieška

Aktualijos

 
2019 metų vasario 27 dieną Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjuje įvyko 6-8 klasių moksleivių renginys – konkursas „Ekologiškai reiškia logiškai“, organizuotas Adomo Mickevičiaus licėjaus biologijos mokytojų. 
 
Konkurse noriai ir mielai dalyvavo mokiniai iš Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų: Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos, Pavilnio pagrindinės mokyklos, Rukainių gimnazijos, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijos, Vilniaus rajono Mostiškių mokyklos – daugiafunkcinio centro, Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos, Vilniaus Lazdynų mokyklos ir Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjaus. 
 
Organizatorių tikslas buvo paskatinti mokinius atkreipti dėmesį į aplinkosaugą ir kylančias gamtos apsaugos problemas, domėtis jų atsiradimo ir sprendimo būdais. Renginio metu moksleiviai stengėsi parodyti savo ekologijos ir aplinkosaugos žinias bei įgūdžius, spręsdami užduotis. Ypatingas dėmesys buvo parodytas tinkamam atliekų tvarkymui bei racionaliam gamtinių resursų naudojimui. 
 
Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos mokinių komanda „EKO MEN“ išsiskyrė turimomis žiniomis apie ekologiją, todėl įrodė, kad Žemės lemtis jiems rūpi ir užėmė 1 vietą. Visi renginio dalyviai gavo diplomus bei daugkartinio panaudojimo maišelius „Žaliasis taškas“, o geriausi – ypatingus prizus. Vienas iš jų – ekskursija „Gyvybė - kryžkelėje“  Vilniaus universiteto Zoologijos muziejuje.

 

 
smart foreash