Adomo Mickevičiaus licėjaus moksleiviai dalyvavo pasaulinėje tvarkymosi akcijoje „World Cleanup Day 2019“. Iš Baltijos šalių, tiksliau iš Estijos, kilusi „World Cleanup Day“ (liet. „Pasaulio tvarkymo diena“) akcija sutelkia viso pasaulio aktyvius piliečius vienam bendram tikslui – išvalyti pasaulį nuo atliekų ir padaryti mūsų pasaulį švaresnį!
Estijos šimtmečio minėjimo proga surengta akcija neaplenkė ir Lietuvos. Akcija pasiekė savo tikslą ir tapo didžiausia pilietine iniciatyva žmonijos istorijoje, ir tuo pačiu gimė organizacija „Let’s Do It! World!“ 2018 metais prie tvarkymosi iniciatyvos prisijungė 18 milijonų savanorių iš 157 pasaulio šalių ir surinkta virš 82,280 tonų šiukšlių. Siekiant kuo geresnių ir tvaresnių rezultatų, prie tvarkymosi akcijos kviečiama prisijungti ne tik pavienius asmenis, bet skatinama imtis lyderystės ir kurti savo aplinkos tvarkymo iniciatyvas, jungtis įmones, organizacijas bei savivaldybes.
Šiais metais prie švarinimosi akcijos prisijungė ir Adomo Mickevičiaus licėjaus bendruomenė. 2019 metais, lietingą rugsėjo 21 dieną, mokyklos savanoriai nepabūgo subjurusių oro sąlygų ir susitiko 9.00 valandą Verkių regioniniame parke, kur mažino šiukšlių kiekį Vilniaus Kalvarijose. Šia akcija siekiame mokiniams ugdyti meilę gamtai, kurią turime saugoti.