2020 m.  spalis

Adomo Mickevičiaus licėjus ypatingą dėmesį skiria ne tik ugdymui, bet ir jaunų žmonių gerumo, atsakingumo puoselėjimui. Tradiciškai kiekvienais metais yra vykdomas projektas „Spalis - gyvūnų gerumo mėnuo“, kurio metu suorganizuota paramos akcija „Puszka dla głodnego brzuszka“ („Dėžutė alkanam pilvukui“). Šios labdaros tikslas – surinkti reikalingų gyvūnams daiktų (šiltų apklotų, higienos reikmenų, žaisliukų) ir gyvybiškai svarbaus ėdalo. Licėjaus bendruomenė surinko 188 kg šunų ir kačių ėdalo, taip pat antklodžių ir žaislų. Surinktos gėrybės buvo nuvežtos į gyvūnų prieglaudą „Tautmilės globa“.

„Tautmilės globa“ darbuotojai - kasdieniai gyvūnų bičiuliai, supažindino mokinius su prieglaudos veikla. Vaikų širdis jautriai palietė bei sujaudino benamių šunų ir kačių likimas. Mokiniai turėjo galimybę tapti savanoriais: pavedžiojo šunis miške, juos pamaitino, nuprausė. Jei kas nors negali turėti šuns, prieglauda savaitgaliais kviečia kiekvieną šeimą nors laikinai pabūti augintinių šeimininkais. Gyvūnai mėgsta vaikščioti, bėgioti, jiems labai trūksta žmonių meilės, gerumo ir švelnumo. Šio projekto organizatoriai dėkoja visiems mokiniams, mokytojams, tėvams už jų dosnumą.
         Nuoširdus AČIŪ nuo AU ir MIAU visiems prisidėjusiems prie šios gerumo akcijos.