PROJEKTAS "SUSITIKIMAI"

2020-03-03

Kovo 3 dieną Adomo Mickevičiaus licėjuje lankėsi viena iš Kovo 11-osios aktą pasirašiusių signatarių, aktorė Nijolė Oželytė. Ponia N. Oželytė atvyko į mūsų mokyklą kovo 11-osios minėjimo proga. Signatarė savo kalba visus labai sužavėjo ir privertė susimąstyti apie tokias vertybes kaip: laisvė, meilė, tautiškumas ir apie galimybę pasirinkti savo gyvenimo kelią. Savo kalboje N. Oželytė rėmėsi asmenine ir istorine patirtimi. Vis dėlto su jos požiūriu į pasaulį ne visi sutiko, todėl kilo diskusijų, kurios privertė pažvelgi kitaip į vertybių svarbą ir pasirinkimų vertę. Jos pasisakymas motyvavo veikti ir vadovautis savo protu. Esame dėkingi p. Nijolei ir džiaugiamės susipažinę su tokia įdomia asmenybe.

III klasės mokinės

Papildoma informacija: