Wolontariusze Mickiewiczówki na zawodach sportowe dla osób niepełnosprawnych „Sport i my” w Niemenczynie

7 listopada, po raz 16, odbyły się zawody sportowe dla osób niepełnosprawnych rejonu wileńskiego „Sport i my”.
Stało się już tradycją, po raz 3, w święcie wzięli udział jako wolontariusze uczniowie Mickiewiczówki.
 Niepełnosprawni próbowali swoje siły w takich dyscyplinach sportowych jak warcaby, szachy, rzuty karne do kosza, kręgle, rzucanie kółkami do celu, dart, gra Boccia, tenis stołowy, piłka nożna stołowa i unihokej.
Cieszymy się, że nasi uczniowie przyczynili się do tego wspaniałego święta, które jest dowodem na to, że niepełnosprawność nie jest barierą w prowadzeniu aktywnego trybu życia.

smart foreash