Priėmimo tvarka

Nuo 2021 m.  kovo 1 d.  iki kovo 31 d. registruoti  vaiką  į mokyklą galima tik per  el. sistemą. Registracija galima susikūrus paskyrą www.vilnius.lt arba jungiantis tiesiogiai per elektroninę bankininkystę, arba kitą elektroninės atpažinties priemonę.

Kas neturi bankininkystės, renkasi kokį nors kitą prisijungimo būdą  – mobilų parašą ar elektroninį parašą.
Prisijungimą prie sistemos ir visą informaciją apie priėmimą į mokyklas rasite www.svietimas.vilnius.lt
Čia rasite ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus (DUK). DUK perskaityti būtina!!!
Tėvai, kurie neturi galimybės namuose užpildyti prašymo elektroniniu būdu, galės tai padaryti atvykę į mokyklą darbo dienomis – nuo 8 iki 16 val. ( 120 kab.) Tėvams bus  suteikta prieiga prie kompiuterio, kur galės savarankiškai užsipildyti prašymą, tereiks susikurti paskyrą www.vilnius.lt ar turėti su savimi prisijungimą prie savo elektroninės bankininkystės.

Registruojant vaiką į mokyklą sistemoje reikia prisegti dokumentus:

• į 1 kl.  priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymą
  • į 5 kl. pradinio išsilavinimo pažymėjimą
  • 6,7, 8 kl., 2  licėjaus kl. metinį dalykų įvertinimą
  • į  1 licėjaus kl. I pakopos pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimą
  • į 3 licėjaus kl.  pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimą ir individualius mokymosi planus
  • į 4 licėjaus kl. metinį dalykų įvertinimą ir individualius mokymosi planus
  • (planus galima rasti www.liceum.lt tinklalapyje skiltyje „Indywidualne plany nauczania“)
  • Papildomus dokumentus sistemoje prisegti galima bet kada, nebūtinai registracijos metu.

Mokinių priėmimo į licėjų komisija :

• direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lilija Zaričnaja – komisijos pirmininkė;
  • raštinės vedėja Regina Bojarovič – sekretorius;

Nariai:

• direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eugenija Petrovič,
  • psichologė Romualda Raguotienė,
  • gimnazijos tarybos narė Regina Nemeiko.

smart foreash