Paieška

Mokytojai

 

 

Pavardė Vardas
Pareigos
Išsilavi­nimas
Specialybė
Mokomėji dalykai
Kvalifikacija
2019 - 2020 m. m.          
Berdiugina Donata
 7 a kl. auklėtoja
aukštasis
chemija, biologija
chemija, biologija
vyr. mokytoja
Bumbul Lucija
 8 a kl. auklėtoja
aukštasis
fizikos
fizika
vyr. mokytoja
Nemeiko Regina
 II a kl. auklėtoja
aukštasis
matematikos
matematika
metodininkė
Polakevič Aneta
 II b kl. auklėtoja
aukštasis
lenkų kalbos ir literatūros
lenkų kalba
ekspertė
Litvinovič Irena
 IV b kl. auklėtoja
aukštasis
anglų kalbos ir literatūros
anglų kalba
vyr. mokytoja
Stankevič-Mordas Halina
mokytoja
aukštasis
lenkų kalbos ir literatūroslietuvių kalbos ir literatūros
lietuvių kalba
mokslų daktarė, metodininkė
Kalašnik Tatjana
mokytoja
aukštasis
anglų kalbos ir literatūros
anglų kalba
vyr. mokytoja
Romanovska Božena
mokytoja
aukštasis
biologija
biologija
mokytoja
Makovska Ana
 I a kl. auklėtoja
aukštasis
istorijos
istorija
vyr. mokytoja
Veliseičik Stanislava
 IV a kl. auklėtoja
aukštasis
lenkų kalbos ir literatūros
lenkų kalba
vyr. mokytoja
Nonievič Lucija
mokytoja
aukštasis
matematikos, informatikos
matematika, informatika
ekspertė
Možeiko Alina
mokytoja
aukštasis
anglų kalbos ir literatūros
anglų kalba
vyr. mokytoja
Borovski Vladyslav
 I c kl. auklėtojas
aukštasis
technologijos
technologija
vyr. mokytojas
Dziugevič Irena
 III b kl. auklėtoja
aukštasis
tikybos
tikyba
vyr. mokytoja
Samsonov Teresa Halina
 III a kl. auklėtoja
aukštasis
chemijos
chemija
vyr. mokytoja
Petruškienė Teresa
 6 b kl. auklėtoja
aukštasis
lietuvių kalbos ir literatūros
lietuvių kalba
vyr. mokytoja
Borovska Božena
 I b kl. auklėtoja
aukštasis
lenkų kalbos ir literatūros
lenkų kalba
vyr.mokytoja
Beliavska Elvyra
 III c kl. auklėtoja
aukštasis
lenkų kalbos ir literatūros
lenkų kalba
metodininkė
Bogdanova Svetlana
mokytoja
aukštasis
dailės
dailė
metodininkė
Davlidovič-Ambros Gražina
mokytoja
aukštasis
istorijos
istorija
vyr. mokytoja
Davidovič Česlav mokytojas aukštasis matematikos matematika metodininkas
Grydz Danuta
mokytoja
aukštasis
būrelio vadovė
būrelio vadovė
būrelio vadovė
Grydz Mažena
mokytoja
aukštasis
būrelio vadovė
būrelio vadovė
būrelio vadovė
Litvinovič Irena
mokytoja
aukštasis
būrelio vadovė
būrelio vadovė
būrelio vadovė
Kuzborska Jekaterina
 6 a kl. auklėtoja
aukštasis
anglų kalbos ir literatūros
anglų kalba
vyr. mokytoja
Malevskis Česlav
mokytojas
aukštasis
istorijos
istorija
vyr. mokytojas
Malinovskaja Irmina Violeta
mokytoja
aukštasis
kūno kultūros ir geografijos
kūno kultūra ir geografija
vyr. mokytoja
Michalkevič Galina
visuom. sveik. priež. spec.
aukštesnysis
vaikų įst. med. sesers
 
medicinos sesuo
Mickevičienė Daiva
mokytoja
aukštasis
lietuvių kalbos ir literatūros
lietuvių kalba
ekspertė
Nadzeras Božena
 8 b kl. auklėtoja
aukštasis
rusų kalbos
rusų kalba
vyr. mokytoja
Rodevič Tatjana
mokytoja
aukštasis
informatikos
informacinės technologijos
metodininkė
Raguotienė Romualda
mokytoja
aukštasis
psichologijos
psichologija
metodininkė
Salnik Miroslava
 7 b kl. auklėtoja
aukštasis
muzikos
muzika
vyr. mokytoja
Švabovič Jolanta  1 a auklėtoja aukštasis pradinio ug. mokytoja pradinio ug. mokytoja vyr. mokytoja
Valeikienė Gitana
mokytoja
aukštasis
lietuvių kalbos ir literatūros
lietuvių kalba
vyr. mokytoja
Varkauskaitė Aurelija
mokytoja
aukštasis
lietuvių kalbos ir literatūros
lietuvių kalba
metodininkė
Ališauskienė Eleonora
 5 b kl. auklėtoja
aukštasis
lietuvių kalbos ir literatūros
lietuvių kalba
vyr. mokytoja
Zacharevič Gžegož
mokytojas
aukštasis
kūno kultūros
kūno kultūra
vyr. mokytojas
Ziminska Halina   5 a kl. auklėtoja aukštasis matematika matematika metodininkė
Ziminski Mečislav
mokytojas
aukštasis
technologijos
technologija
vyr. mokytojas
 
smart foreash